Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • Company_icon Kunplast-Karsai Műszaki Műanyagipari ZRt.
  • Location_icon Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun
  • A hirdetés 267 napja lejárt

Magyarország egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő autóipari beszállítója, immáron 55 éves szakmai múlttal (6100 Kiskunfélegyháza Szegedi út 66.)

Feladatok:

  • Új termékek bemintázásával kapcsolatos feladatok
  • Új projektek minőségtervezése
  • Termékgyártás minőségtervezése
  • A társaság minőségügyi rendszerének működtetése
  • Napi, heti, havi selejt elemzés, intézkedések meghatározása
  • Vevői ill. belső reklamációk kezelése (hiba analízis és intézkedési terv, 8D)
  • A szabvány- és vevői követelmények integrálása az ellenőrzési folyamatba
  • Munkautasítások készítése, változások bevezetése
  • Szerszámmódosítások figyelemmel követése
  • Munkatársak minőségtudatának fejlesztése, oktatások megtartása
  • Statisztikai folyamat szabályozás adatok monitorozása
  • Termelés támogatása minőségügyi oldalról
  • Általános napi kommunikáció partnerekkel (magyar és angol nyelven)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny gépészmérnök, minőségügyi mérnök)
  • Magabiztos számítógép használat
  • MS Office programok alapos ismerete
  • Műszaki rajz olvasás
  • Mérőeszköz ismeret
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Folyamatszemlélet
  • Angol nyelv jó kommunikációs szintű ismerete
  • Műanyagipari ill. termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előny

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termeléselemző
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre