Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.19.
Jelentkezési határidő: 2019.08.04.

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Minőségügyi mérnök

munkatársat keres Partnercége megbízásából.

Feladatok:

  • A gyártósor minőségbiztosítási feladatainak ellátása
  • Sori kiesések, selejtek esetében hiba ok keresés
  • Reklamációkezelés
  • Részvétel az új vagy változtatott termékek bevezetésével kapcsolatos projektmunkában
  • Belső auditokon való részvétel

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség mérnöki területen
  • Minőségügyi szabványok és autóipari követelmények ismerete (kiemelten APQP, Control Plan, FMEA ismeret)
  • Angol nyelvtudás
  • Minimum két éves tapasztalat hasonló munkakörben, autóipari környezetben

A munkáltató ajánlata:

  • Nemzetközi vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító partnere számára közvetít főállású munkatársat.

Egyéb információ:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

A részletekről érdeklődni lehet Dallos Alíznál.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre