Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (VEGYÉSZ) (14-9433)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.06.24.
Jelentkezési határidő: 2019.06.20.

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (VEGYÉSZ)

(14-9433)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségügyi projektek vezetése, szervezése,
  • Minőségirányítási rendszer fejlesztésében való részvétel,
  • Új vizsgálati és minőségellenőrző módszerek kidolgozása,
  • Kísérleti labor vezetése,
  • Belső auditokon való részvétel,
  • Aktív közreműködés 8D riportok készítésében.

Elvárások:

  • Vegyész vagy vegyészmérnöki végzettség,
  • Angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: minőségügyi projekt munkában szerzett projekt vezetői tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Céges autó korlátlan magánhasználatra is,
  • Biztos szakmai háttér, nemzetközi környezet,
  • Cafeteria.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9433”-as referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre