Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (termelési terület) - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2019.06.17.
Jelentkezési határidő: 2019.07.16.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Legalább 6-8 éves minőségbiztosítási területen szerzett (autóipari) tapasztalat
  • Total Quality Management, PPAP (APQP, FMEA, CP, DOE és SPC) ismerete
  • Lean ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önállóság
  • Előny: hegesztési tapasztalat

Feladatok:

  • IATF 16949 szerinti minőségirányítási rendszernek való megfelelőség biztosítása
  • Új termékek gyártásba vitelének minőségügyi támogatása
  • Az új gyártási folyamatoknak és dokumentálásuknak felügyelet
  • Előzetes képességvizsgálatok elvégzése, illetve koordinálása
  • Mérőrendszer elemzések koordinálása, eredmények értékelése
  • Auditok elvégzése, vevői auditok támogatása
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek vezetése
  • Heti/havi riportok készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre