www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök / Quality engineer

  • A hirdetés 99 napja lejárt

Pozíció leírása:

Gyártásban fellépő minőségi problémák kiküszöbölése,
Termelési folyamatok támogatása, ellenőrzése,
Kapcsolattartás a vevőkkel, reklamációk nyomon követése, kezelése,
Minőségellenőrök koordinációja, napi tevékenységek felügyelete,
Új termékek bevezetésében való aktív részvétel,
Specifikus quality instrukciók kidolgozása, bevezetése, folyamatos javítása, fejlesztése.

Követelmények:

Műszaki diploma
Minőségbiztosítás területén szerzett min. 1-3 év tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
MS Office ismeret

Előny:

Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Szakmai képzési, fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatás (év végi bónusz, cafeteria, bejárás támogatása)
Rugalmas munkaidő

Helyek Komárom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.02.12.
Egyéb hasonló állások Önnek
Minőségügyi mérnök | Quality Engineer - Esztergom

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Esztergom

Quality mérnök

HSA Kft.

Partnercégünk számára munkatársat keresünk az a...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

QUALITY MANAGER (Minőségügyi vezető)

Cégnév elrejtése

Bács-Kiskun megyében munkatársat keresünk QUALI...
Bács-Kiskun