www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök I Quality engineer - Bicske

  • A hirdetés 11 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: A cég minőségirányítási rendszerének felügyelete a széria és a minta-gyártásban, minőségi célok megvalósítása. A széria és a minta gyártás folyamatos ellenőrzése a vevői illetve a szabványi előírásoknak megfelelően. Beérkezett tételek vizsgálata, gyártásindítások jóváhagyása, a gyártásközi rendszeres és a véletlenszerű ellenőrzések elvégzése. Vevői reklamációk kezelése. Vevői auditokon való részvétel. Belső auditok (termék, folyamat) végrehajtása, valamint új termékek bevezetése esetén minőség tervezésben való részvétel. APQP folyamat végrehajtása, a szükséges dokumentációk elkészítése. Beszállítók kiválasztása, értékelése, együttműködve a Minőségbiztosítási Vezetővel.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Egy - két éves releváns autóiparban területen szerzett szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Német vagy angol nyelvtudás Minőségtervezési technikák ismerete (CP, FMEA) Hiba- és selejtelemzési módszerek ismerete Tapasztalat reklamáció kezelésben (8D) Tapasztalat belső auditok lebonyolításában Műanyag szerelési ismeretek PPAP folyamatismeret ISO/TS 16959, ISO 9001 ismeret

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Családias hangulatú multinacionális vállalat.
Helyek Fejér
Bicske
Kategória -
Aktiválás időpontja 2017.11.11.