www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (HF 13-8474)

Hozzáadva: 2018.02.12.
Jelentkezési határidő: 2018.02.13.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK
(HF 13-8474)

munkatársat.

Feladatok

  • A gyártással kapcsolatos minőségirányítási folyamatok irányítása, felügyelete,
  • Új termékek bevezetésében való részvétel,
  • Termék- és folyamataudit tevékenység támogatása, élettartam vizsgálatok lefolytatása,
  • Belső minőségi mutatók elemzése,
  • Minőségügyi problémák követése, minőségjavító intézkedések koordinálása,
  • FMEA készítésben, elsőmintázásban való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök),
  • Minőségügy területén szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Heves megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük,
küldje a „HF 13-8474”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével
a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Beszerzés, Logisztikai menedzser, Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Régió Heves
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű