Minőségügyi mérnök - garanciális területre (Warranty engineer) ( V01weq)

  • A hirdetés 539 napja lejárt

Minőségügyi mérnök - garanciális területre (Warranty engineer)

V01weq

Veszprémi multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Minőségügyi mérnök munkatársat, garanciális területre.

Feladatok:

  • Egységes rendszer kiépítése és működtetése a gyáron belül a garanciális problémák kezelésére, mutatók követésére;
  • Vevői garanciális megállapodások felügyelete;
  • Vevők rendszeres látogatása, garanciális kiesések összegyűjtése, összegyűjtetése;
  • Összetett garanciális elemzések koordinálása;
  • Rendszeres vevői megbeszéléseken valórészvétel;
  • Garanciális dokumentációk/statisztikák követése;
  • A vállalat által fizetett garanciális költségek felügyelete;
  • Az APU-kon belül dolgozó minőségbiztosítási mérnökök munkájának szakmai irányítása, a garanciális ügyek kezelésére vonatkozóan.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kommunikációs szintű angol és német nyelvtudás;
  • Termelési minőségbiztosításban szerzett min. 1 éves tapasztalat.
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete, pl. SAP (alapismeretek).

Előny:

  • Autóiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol