Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök (Biatorbágy régió)

  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Napi SMT minőségügyi problémák analizálása és megoldása;
Megelőző intézkedések bevezetése és felülvizsgálata;
Folyamatok fejlesztése;
FMEA, Control Plan felülvizsgálata;
Minőségügyi dokumentáció kezelése;
Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében;
8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása;
Minőségügyi riportok készítése napi/heti/ havi rendszerességgel.

Követelmények:

Felsőfokú mérnöki végzettség;
Várjuk tapasztalattal rendelkezők és PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is!!!
Társalgási szintű angol nyelvtudás;
FMEA és 8D módszerek ismerete;
Felhasználói szintű MS Office Excel és PowerPoint ismeretek;
Tanulásra való nyitottság;
Dinamikus, lendületes személyiség;
Jó csapatjátékos;
Nyitottság az új technológiákra;
Proaktív gondolkodásmód.

Előny:

Rugalmasság és nyitottság a változások kezelésére;
Gyors váltás a különböző feladatok között.

Munkavégzés helye:

Pest megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

WORK-LIFE BALANCE;
Versenyképes juttatási csomag, Cafeteria;
Fejlődési és előrelépési lehetőség mérnöki karrierprogram keretében;
Ingyenes tréningek;
Ingyenes vállalati buszjárat (Tatabánya, Érd, Budapest)
Nemzetközi projektekben való részvétel;
Egészségügyi szűrővizsgálatok;
Teljesítmény bónusz.

Helyek Biatorbágy
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre