Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi menedzser

  • Work Force Kft.
  • Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Kedves Pályázó! Nemzetközi háttérrel rendelkező, folyamatosan bővülő autóipari partnerünk számára keresünk angol és német nyelvtudással rendelkező, valamint több éves minőségügyi és vezetői tapasztalat rendelkező új munkatársat minőségügyi menedzser pozícióba.

Feladataid közé fog tartozni:

  •        Teljes minőségügyi terület igazgatása és koordinálása
  •        Vevői kapcsolattartás koordinálása, felügyelete és fejlesztése az a vállalat vevőivel
  •        Kapcsolattartás társszervezetekkel (Termelés, logisztika)
  •        A cég által meghatározott minőségügyi célok elérése (KPI)
  •        Minőségügyi szervezet költségvetésének tervezése, felkövetése

Elvárások:

  •        Felsőfokú műszaki végzettség
  •        3-4 éves minőségügyi és vezetői tapasztalat autóipari területen
  •        Tárgyalóképes Német és/vagy Angol nyelvtudás
  •        Tapasztalat német vevői kapcsolattartás területén

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hűségprémium, karácsonyi bónusz
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség, belső képzések
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •        Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Végezetül…

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre