www.cvonline.hu

Minőségügyi koordinátor

  • A hirdetés 997 napja lejárt

Tejtermékeket gyártó és forgalmazó Pannontej Zrt. Zalaegerszegi Üzemébe

pozícióba munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • termék,- alapanyag-, csomagolóanyag specifikációk készítése, felülvizsgálása
  • reklamációk kezelése
  • HACCP rendszer működtetése
  • Vizsgálati tervek meghatározása
  • Helyesbítő tevékenységek meghatározása, nyomonkövetése
  • ISO/IFS rendszerauditok, vevői auditok előkészítése, részvétel az auditokon
  • Higiéniai szemlék végzése
  • Minőségügyi oktatások végzése
  • Minőségügyi jelentések készítése
  • Gyártási folyamatok támogatása, koordinálása

Elvárások:

  • élelmiszermérnök végzettség
  • hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • jó elemző készség
  • precíz munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban

Előny: SAP vállalatirányitási rendszer ismerete és francia nyelvtudás

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Ha úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, várjuk jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal, fényképpel, fizetési igény megjelölésével

Pannontej Zrt.

8900 Zalaegerszeg Platán sor 6. alatti címére vagy az alábbi e-mail címre.

Helyek Zala
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.04.30.