Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi koordinátor

  • BioTech USA Kft.
  • Szada, Pest, Budapest
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Sporttáplálék kiegészítők kereskedelmével foglalkozó,

dinamikusan fejlődő cégünk

munkatársat keres azonnali munkakezdéssel teljes munkaidőben.

A BioTechUSA több mint 800 alkalmazottal, csaknem 130 franchise üzlettel, és közel 70 országra kiterjedő forgalmazói hálózattal Európa egyik legnagyobb és legdinamikusabban növekvő sportcélú minőségi táplálék-kiegészítők gyártója és forgalmazója. Küldetésünk a sport és az egészséges életmód népszerűsítése és támogatása. Szadai telephelyünkre keresünk szorgalmas munkaerőt az alábbi feltételekkel.

Feladatok

  • Vevői reklamációk kezelése
  • Termelési területek ellenőrzése és napi kapcsolat az üzemi részlegekkel
  • Minőségellenőrzési laboratóriumban élelmiszerkészítmények minősítésére szolgáló mérések, gyártásközi vizsgálatok kivitelezése, teljes körű dokumentálása a minőségügyi követelményeknek megfelelően
  • Mérésügyi feladatok ellátása, dokumentálása
  • Érzékszervi bírálatok elvégzése, dokumentálása
  • Részvétel minőségügyi oktatásokban
  • Gyártási minőséget javító projektekben való részvétel
  • Minőségirányítási dokumentáció fenntartása, nyomon követése
  • Részvétel új módszerek beállításában, fejlesztésében, validálásában

Elvárások

  • Minimum általános vegyésztechnikus vagy élelmiszeripari technikus végzettség
  • Minimum 1 éves élelmiszeripari, gyógyszeripari vagy vegyipari laboratóriumi tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvismeret
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, megbízható, együttműködő személyiség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Gyors, precíz, igényes munkavégzés
  • Jó időbeosztásra való képesség, terhelhetőség, logikus gondolkodásmód

Előnyök

  • Sporttáplálék-kiegészítő piac ismerete
  • Alapanyag piac ismerete
  • IFS integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Klasszikus és műszeres analitikai ismeretek
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű cég
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye

Szada, Ipari park út 10.

Munkarend

  • Munkanapokon napi 8 óra, 2 műszakos munkarendben:
  • 1. műszak: 06:00-tól 14:00-ig
  • 2. műszak: 14:00-tól 22:00-ig

Kiegészítő információk:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkába járás több környező településről ingyenes dolgozói járattal is megoldható.

Pályázni fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél és havi nettó bérigény megjelölésével.

Helyek Szada
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Gyógyszeripar / Vegyipar
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Vegyész
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre