Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi folyamatmérnök - Székesfehérvár környéke

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Termelőterületek minőségügyi támogatása. Gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete. Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata. Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Magyarországon több gyárral jelen levő, multinacionális cégcsoport autóipari gyára.
Helyek Fejér
Székesfehérvár
Kategória Egyéb
Aktiválás időpontja 2019.07.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre