Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi folyamatmérnök (pályakezdő) - Fejér megye

Man at Work Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.07.05.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés
  • Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek nyilvántartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Fejér megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Folyamatmérnök, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre