Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2018.10.26.
Hirdetés azonosító: 2157351

Megbízónk globális autóipari nagyvállalat, mechanikai modulokból és részegységekből álló termékcsoportjában a világ egyik vezető gyártója. Világszerte több mint 30 országban van jelen és 200 gyárában közel 100 ezer alkalmazottat foglalkoztat.  Közép-dunántúli vállalatát a közelmúltban bővítette, az új önálló gyáregység szervezetébe számára tapasztalt és elkötelezett vezetőt keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A gyártást támogató minőségügyi mérnök és technikus csapat irányítása
  • A gyártási folyamatok során a minőségügyi követelmények felügyelete, betartatása
  • A vevői követelményeknek való megfelelés biztosítása, változások nyomon követése
  • A minőségügyi mutatók felügyelete, javítása
  • Új termék bevezetés esetén a mintagyártások koordinálása, felügyelete
  • Auditok, vevői látogatások esetén a gyártási terület minőségügyi oldalról történő képviselete
  • Vevői reklamációk kezelése, javító és megelőző intézkedések bevezetésének felügyelete
  • Riportok, statisztikák készítése a menedzsment felé
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítás területén szerzett min. 5 év szakmai tapasztalat
  • Autóipari technikákban való jártasság (8D, 5Why, Ishikawa, APQP, PPAP, CP, FMEA, stb.)
  • Kommunikációképes angol és német nyelvtudás
  • Vezetői képesség és gyakorlat
  • Kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Fejér megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ, Fejér megye

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Iratkozzon fel állásértesítőre