www.cvonline.hu

Minőségügyi csoportvezető

  • Company_icon Hire-One Kft.
  • Location_icon Kisbér
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Pozíció leírása:

Minőségbiztosítási csapat vezetése és fejlesztése;
Vevőkkel való kapcsolattartás;
Reklamációk kezelése;
Gyártósorok minőségügyi támogatása;
Auditokra történő felkészülés irányítása, az auditok levezénylése;
Részvétel a belső és vevői auditokon;
Kapcsolattartás a tárosztályokkal;

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség;
Min. 5 éves autóipari vállalatnál szerzett minőségirányítási tapasztalat;
IATF 16949 szabvány ismerete;
Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvtudás;
Határozott fellépés;
Kiváló problémamegoldó képesség;

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni:  +36 30/294-5850

Amit nyújtunk

Nemzetközi, stabil háttér
Fejlődési lehetőség
Változatos, kihívásokkal teli munkakör
Versenyképes juttatási csomag

Helyek Kisbér
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Csoportvezető

Trenkwalder Kft

Gépek indítása, termelési terv kiadása és felüg...
Kecskemét

Logisztikai csoportvezető

Yanfeng Hungary Automotive Interior Systems Kft.

Főbb munkaköri feladatok: Termékfelelősök munká...
Veszprém, Győr-Moson-Sopron, Pápa

Minőségügyi mérnök

Aktív részvétel az új termékek bevezetésébenMin...
Bács-Kiskun