Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi asszisztens

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

A Duna Vitex Kft. Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. Cégünk 1992-ben alakult a német VSM AG leányvállalataként, amely a világ vezető csiszolóanyag gyártói közé tartozik és több, mint 150 éves hagyománnyal és tapasztalattal rendelkezik. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása. A Duna Vitex Kft. az utóbbi 5 évben több, mint 3 milliárd forintos beruházást valósított meg Budafokon található telephelyén, ezáltal modern 21. századi munkakörülményeket teremtve.

Minőségbiztosítási területre keresünk Budapest XXII. kerületébe:

Minőségügyi asszisztenst
részmunkaidős foglalkoztatásra.

Feladatok:

  • kommunikáció az anyavállalattal német nyelven
  • dokumentáció készítése, rendszerezése, kezelése (belső utasítások, jegyzőkönyvek)
  • folyamatok, minőségügyi dokumentumok felülvizsgálata
  • adatgyűjtés, hibaok-keresés
  • minőségi reklamációk kezelése/kivizsgálása
  • javító/megelőző intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
  • a minőségügyi vezető helyettesítése az általa kijelölt feladatkörökben

Elvárások:

  • kommunikációképes német nyelvtudás
  • műszaki érzék/beállítottság
  • nyitottság új dolgok tanulására
  • jó kommunikációs képesség
  • ISO 9001 ismerete előny

Amit nyújtunk:

  • versenyképes kiemelkedő bérezés, legális bejelentett jövedelem,
  • vonzó juttatási csomag (cafeteria)
  • munkába járás támogatása,
  • jó munkahelyi légkör, modern munkakörnyezet
  • biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.

Jelentkezését önéletrajz megküldésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XXII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre