Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR

REHAU Kft.
Régió: Újhartyán, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.27.
Jelentkezési határidő: 2019.12.14.
header

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészkkel.

ÚJONNAN ÉPÜLŐ ÚJHARTYÁNI AUTÓIPARI GYÁRUNKBA

Leendő feladataid:

  • A minőségbiztosítási igazgató asszisztensi feladatainak ellátása
  • Belső/külső összejövetelek vagy konferenciák megszervezése
  • Levelezések, prezentációk, tárgyalási dokumentumok elkészítése / létrehozása
  • Elemzések készítése
  • Megrendelés kezelése

Szükséges tapasztalatok:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeret (Office programok)
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Precíz munkavégzés
  • SAP ismeret előny
  • Német nyelvtudás előny

Mit kínálunk Neked:

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • Karácsonyi juttatás, közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését várjuk fényképes magyar és idegen nyelvű pályázati anyagát!

Velünk az élvonalba kerülsz!

Világszinten is a legmodernebbek közé tartozó munkakörnyezetben dolgoznál? Fontos, hogy kellemes légkörben, megbecsültségben végezhesd munkádat? Szívesen ismernéd meg a legmodernebb technológiákat egy környezettudatos, komoly piaci előnyt élvező vállalatnál?

Helyek Újhartyán
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre