www.cvonline.hu
Minőségtervező mérnök
Trenkwalder Kft
Régió: Miskolc
Hozzáadva: 2018.07.17.
Jelentkezési határidő: 2018.08.14.
Hirdetés azonosító: 1809507
lejárt
Multinacionális partnercégünk számára keresünk kollégákat az alábbi pozícióba:
  • A minőségügyi tervek elkészítése és betartatása
  • Minőségtervezési folyamatok fejlesztése
  • Belső auditok lebonyolítása, kiértékelése
  • A folyamatmérnökök támogatása az új berendezések specifikációjának elkészítésében
  • Gép- és folyamatképesség vizsgálatok elkészítése
  • Elsőminta folyamatok ellenőrzése, jóváhagyása
  • Beszállítói és vevői PPAP koordinálása és jóváhagyása
  • Új termékgyártási folyamat támogatása
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • APQP/PPAP és FMEA ismeretek
  • VDA és ISO/TS 16949 szabványok ismerete
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai/nyelvi képzések
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.
Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Aktiválás időpontja 2018.07.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre