Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségmérnök

HÜBNER-H Gumi- és Műanyagipari Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg, Nyíregyháza

Hozzáadva: 2019.08.15.
Jelentkezési határidő: 2019.08.16.

Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 3300 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már közel 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • Minőségpolitika megvalósítása
  • ISO 9001, adott esetben magasabb szintű szabványok előírásainak betartása, azok biztosítása
  • Minőségirányítási rendszer karbantartása, fejlesztése és oktatása
  • Tanúsítási, vevői, beszállítói és belső auditok előkészítése, első mintagyártások lebonyolítása
  • A termékek- és folyamatok minőségi előírásainak minőségügyi eszközökkel és módszerekkel történő betartása a termékek teljes életciklusa alatt
  • A minőségirányítási vezető illetve csapat munkájának támogatása (minőségi tervezés, szériaellátás, vevő- és beszállító management)
  • Veszteség- és hibaarány-csökkentő intézkedések fejlesztése és vezetése, anyagveszteség csökkentés
  • Vevői reklamáció-menedzsmentben való aktív szerep és közreműködés/ beszállítói reklamációkban való közreműködés

Elvárásaink:

  • Mérnöki diploma műszaki területen / Műszaki területen szerzett technikusi végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett min. 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás, mérőeszköz használat
  • Minőségirányítási rendszerek működtetésében szerzett tapasztalat (ISO 9001:2015; ISO/TS 16949)
  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság
  • Kitűnő kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Gumiiparban szerzett tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi módszerek ismerete (TS/IATF 16949)
  • SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Belső auditori képesítés

Amit kínálunk:

  • Széleskörű juttatási rendszer
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

A fényképes önéletrajzokat magyar és a kiírás szerint angol vagy német nyelven várjuk.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója elérhető honlapunkon (www.hubner-group.com/hungary) az Adatvédelmi Szabályzat menüpont alatt. Hirdetésünkre való jelentkezésével elfogadja a fenti adatvédelmi tájékoztatót.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre