Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.10.13.
Jelentkezési határidő: 2019.11.08.
Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Laboratóriumuk új munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ -Nyíregyháza

Feladatok:

  • Minőségirányítási feladatok teljes körű ellátása.
  • Minőségirányítási dokumentumok napra készen tartása, felülvizsgálata a vonatkozó MSZ EN ISO/IEC 17025:2018 megfelelően.
  • Szakhatóság által végzett auditok és ellenőrzések levezetése, észrevételek és hiányosságok javítása, javaslatok prezentálása.
  • Minőségirányítási belső ellenőrzések, helyszíni ellenőrzések és oktatások lefolytatása.
  • Laboratóriumi vizsgálatok eredményeinek folyamatos figyelemmel kísérése, a szükséges intézkedések megtétele.
  • A laboratórium tevékenységével kapcsolatos reklamáció kezelése.
  • A laboratóriumi készülékek és eszközök, kvalifikációjának, kalibrálásainak tervezése, ellenőrzése és jóváhagyása minőségirányítási szempontból.
  • A laboratórium külső és belső dokumentációjának rendszeres felülvizsgálata, vonatkozó jogszabályok felülvizsgálata és aktualizálása.
  • Kapcsolattartás a szakhatósági intézményekkel és intézetekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (minőségügyi mérnök, vegyészmérnök, élelmiszermérnök).
  • Minimum 3 éves hasonló munkaterületen és munkakörben szerzett tapasztalat
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2018 szabvány magas fokú ismerete
  • Magas fokú minőségirányítási ismeretek
  • Vegyipari, analitikai és mikrobiológiai laboratóriumi ismeretek
  • Angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Minőségközpontúság
  • Nyitott és határozott személyiség
  • Ügyfélközpontú és megoldás-orientált gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Előnyök:

  • Minőségirányítási területen szerzett tapasztalat (ISO/IEC 17025:2017; GMP+, GLP).
  • Iparági tapasztalat: élelmiszer, takarmány, gyógyszer.
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Gyártásközi minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Egyéb
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Minőségbiztosítási mérnök
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Vevői minőségbiztosítás
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségirányítás / Rendszerek
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségellenőr / operátor
  • MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS / -IRÁNYÍTÁS / -ELLENŐRZÉS: Minőségügyi vezető

Egyéb információk:

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Iratkozzon fel állásértesítőre