Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető

  • Az álláshirdetés ma lejár

A hazai húsliba előállításból jelentős mennyiségi részesedéssel rendelkező Tranzit Csoport, elsősorban sovány víziszárnyas – kacsa és liba – és csirke tenyésztésével, feldolgozásával és kereskedelmével, kisebb részben növénytermesztéssel van jelen nem csak a magyar vagy európai, de a világ számos országában.
A kis családi vállalkozásból indulva, mára az egyik legnagyobb céggé kinőve magát, a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, valamint az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés áll minden körülmények között a vállalatvezetés középpontjában.
Ennek megfelelően mindig a legjobbra törekszünk és úgy kínálatunkba, mint annak egyes elemeibe tudásunk legjavát sűrítjük az állandó és megbízható prémium minőség érdekében.
Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk, akiknek folyamatos képzései és fejlődési lehetőségek mellett a kiváló munkakörülményeket is biztosítani kívánjuk.

A Tranzit Food Kft. nyírbátori telephelyére keresünk

munkatársat.

FŐBB FELADATOK:

  • A minőségbiztosítási szervezet vezetése, irányítása (minőségbiztosítási mérnökök, minőségellenőrök)
  • A kiépített minőségirányítási rendszerek (ISO, IFS, BRC, HACCP) ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése, a rendszer előírásainak betartatása.
  • A minőségirányítási rendszerek és a bevezetett, vevők által előírt szabványok (BRC, IFS) szerinti működés, tanúsító auditokra való felkészülés koordinálása, belső auditok szervezése, lefolytatása
  • Minőségi elvárások, minőség ellenőrzés betartatása, irányítása, működtetése, felügyelete
  • Reklamációk kivizsgálása, kezelése, javító intézkedések kidolgozása, bevezetése, a dolgozók megfelelő oktatásának irányítása
  • A beszállítók jóváhagyása, nem-megfelelőségek feltárása, hibák visszaellenőrzése
  • Az érintett üzem higiéniájának ellenőrzése, fenntartása.
  • Minőségügyi dokumentumok, specifikációk kidolgozása, karbantartása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a szakhatóságokkal
  • A dolgozók rendszeres oktatásának szervezése és működtetése
  • A minőségirányítási rendszert érintő jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, a menedzsment és a dolgozók tájékoztatása

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó együttműködési és vezetői képességek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre