www.cvonline.hu

Minőségirányítási technikus

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Minőségügyi reklamációk kezelése
  • Műszaki rajzok készítése
  • 8D riportok készítése, mérőeszközök használata
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése

Elvárások:

  • Minőségügyi technikusi/gépésztechnikusi végzettség
  • Minőségirányítási ismeretek
  • 3-4 év releváns szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Helyek Szigetszentmiklós
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol