Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási Technikus

  • MedRes Kft.
  • Budapest, Pest, VIII. kerület
  • A hirdetés 3 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektrosebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak. Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Munkakör részletezése, feladatok:

  • Minőségellenőrzési feladatok elvégzése mérnöki felügyelet alatt
  • Gyártástámogatás, gyártásközi- és végellenőrzés
  • Dokumentáció ellenőrzés

Elvárások és szükséges tapasztalatok:

  • Középiskolai vagy technikumi végzettség
  • Minőségbiztosítási, minőségellenőrzési területen szerzett minimum 1 éves gyakorlat
  • WORD, EXCEL felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

  • Minőségbiztosítási, minőségellenőrzési végzettség
  • Méréstechnikai ismeret
  • ISO 9001, ISO 13485 szabvány ismerete
  • Angol nyelvvizsga és / vagy nyelvismeret szóban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria juttatás
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Változatos, innovatív feladatok
  • Fiatalos csapat
  • Nemzetközi környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VIII. kerület, Illés utca

Jelentezését fényképes önéletrajzzal - bérigény megjelölésével - várjuk.

Helyek Budapest
Pest
VIII. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre