Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Minőségirányítási rendszermérnök - Mór

Man at Work Kft.
Régió: Mór, Fejér

Hozzáadva: 2019.04.30.
Jelentkezési határidő: 2019.05.26.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség: mérnök, mérnökasszisztens
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat: pl. irányítási rendszer fenntartása, operatív minőségbiztosítás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű MS Word és MS Excel tudás
  • Core tool ismeretek: FMEA, 8D
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Önállóság

Előny:

  • IATF 16949 / ISO 9001 szabványismeret
  • Core tool ismeretek: SPC, MSA, APQP/PPAP
  • Német nyelvtudás
  • Folyamat és/vagy rendszerauditori tapasztalat
  • VDA 6.3 folyamatauditori képesítés
  • ISO 19011 ismeretek
  • SharePoint, MS Powerpoint, MS Visio, MS Project, t-method, Plato SCIO szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • Dokumentációs rendszer üzemeltetése (szoftverkezelés, dokumentumok tartalmi és formai ellenőrzése)
  • IATF 16949 szerinti minőségirányítási rendszer üzemeltetése
  • Belső auditok tervezése, végrehajtása, nyomonkövetése
  • Minőségirányítási rendszer folyamatainak szabályozása
  • Kollégák minőségügyi oktatása, oktatási anyagok készítése
  • Heti/havi riportok készítése a vezetőség felé

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, móri partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni lehet Kubóné Hegyi Renátánál a +36 20-278-5661-es mobilszámon!

Helyek Mór
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Termelésért felelős mérnök, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök, Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre