Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási munkatárs - PPAP koordinátor

  • ContiTech Fluid Automotive Hungary
  • Vác, Budapest, Pest
  • A hirdetés 9 napja lejárt

A Continental ideális környezetet biztosít a tehetséges, kreatív emberek számára, hogy megvalósíthassák ötleteiket, független attól, hogy karrierjük mely szakaszában vannak. A 140 év alatt elért sikerek záloga szakértelmünk sokrétűségében rejlik.  Most Te is hozzájárulhatsz ahhoz, hogy a mobilitás terén a leginnovatívabb megoldásokat nyújthassuk világszerte. Nemzetközi csapatunk 53 ország több mint 200 000 munkavállalóját foglalja magába. Most Te is átélheted a kreativitás szabadságát, hogy velünk együtt hozhasd mozgásba a jövőt.A ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft. két telephelyen, Makón és Vácott tevékenykedik. A vállalat fő profilja hűtő-fűtő (H/C) gumitömlők gyártása és értékesítése az autóipar és kamion szegmens számára, ezen felül a váci telephely szintén az autóipar számára állít elő és értékesít üzemanyag vezetékeket.
Légy te is a Continental tagja váci telephelyünkön!

Feladatai:

  • vevői első mintázási feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a vevőinkkel
  • vevői portálok kezelése
  • elsőminta dokumentációk ellenőrzése, jóváhagyása és/vagy készítése

Követelmények:

  • műszaki végzettség
  • német nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete
  • ISO 9001 ismeret
  • haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • folyamatos innovatív gondolkodás

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • minőségügyi végzettség
  • VDA 2 és/vagy PPAP kézikönyv ismerete
  • autóiparban szerzett minőségügyi gyakorlat
  • ISO/TS 16949 ismeret

Amit megbízónk nyújt:

  • nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása

Kész együtt vezetni a Continental-lal? Tegye meg az első lépést és töltse ki az online jelentkezési lapunkat.

Kapcsolattartó: Salacz Attila
ContiTech Fluid Automotive Hungária Kft.  Telephely: 2600 Vác, Külső Rádi út 290/1.

Helyek Vác
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre