Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási mérnök (Körmend)

PBS International Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.12.10.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

professional business solutions

Megye:

Vas megye

A pozíció leírása:

Meglévő és bevezetendő szoftverek validálása, tesztelése és dokumentálása

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok:

• Termelési, folyamatirányítási szoftverek validálása, tesztelése

• Tesztelési feladatok támogatása, kidolgozása szoftverfejlesztések, beszerzések során

• IT GxP és adatintegritás szerinti megfelelőség biztosítása a szoftvertámogatott rendszerek esetében

• Meglévő és bevezetendő szoftverek validálása, tesztelése és dokumentálása.

• Rendszeres ellenőrzések végzése és a tapasztalt eltérések kezelése az elkészített validálásokban

• A validáláshoz kapcsolódó szabályozási környezet kialakításának koordinálása

• DATA integrity guidelinek (WHO, FDA, MHRA) ismerete, nyomon követése és ezek alkalmazása a szoftver validálások során

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• Középfokú angol nyelvtudás főként írásban

• Szoftvervalidálásban, minőségirányításban szerzett tapasztalat

• Szoftver tesztelési, fejlesztési fázisok ismerete

• Szoftver tesztelési, validálási előírások ismeret, Data Integrity guideok ismerete

• GAMP 5, GxP, gyógyszeripari elvárások ismerete elengedhetetlen

Előny:

• 21 CFR Part 11, EU GMP Annex 11 előrások ismerete, gyógyszeripari tapasztalat

Nyelvtudás:

Középfokú angol nyelvtudás főként írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Laptop, mobiltelefon

• Cafeteria

• 13.havi fizetés

• Rugalmas munkaidő beosztás

• Home office lehetősége

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Aktiválás időpontja 2019.11.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre