Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.22.
Jelentkezési határidő: 2018.10.19.

Partnerünk, a nemzetközi villamosenergia-termelő ágazat kulcsfontosságú szereplője Minőségirányítási csoportvezetőt keres.
Az 50 éves múltra visszatekintő gyártóbázis jelenleg a folyamatos fejlesztésnek és portfolió-bővítésnek köszönhetően Európa leg

Pozíció leírása / Job description

Az 50 éves múltra visszatekintő gyártóbázis jelenleg a folyamatos fejlesztésnek és portfolió-bővítésnek köszönhetően Európa legnagyobb turbinalapát-gyára és kompetenciaközpontja.
- Éves feladatok elvégzéséhez szükséges kapacitások tervezése, biztosítása
- Szervezet fejlesztési tervek és továbbfejlesztési javaslatok készítése és megvalósítása
- Hatékonyságnövelő projectek azonosítása, megvalósítása
- A megfelelő munkakörülmények biztosítása – munka- egészségvédelem, képzettség, eszközök szempontjából
- Gyártáshoz szükséges MEO dokumentációk rendszerezése, kezelése
- Gyártásközi és végellenőrzés elvégzése/elvégeztetése, dokumentálása, igazolása
- Belső eltérés jelentő rendszer használata
- Munkautasítások ellenőrzése, visszajelzés a működésről
- Új termék bevezetése, kvalifikációk irányítása
- MEO géppark üzemeltetése, mérőeszköz állomány kezelése
- Termeléstervezés, QC kapacitás összehangolása

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú műszaki végzettség/technikusi végzettség
- Gépiparban szerzett szakmai tapasztalat, valamint mérőgépek használatában szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
- Angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
- Vezetői tapasztalat
- SAP, illetve erőgéphez kapcsolódó mérőprogram nyelvezetének ismerete előnyt jelent
- Minimális utazási hajlandóság
- Csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes juttatási csomag
- Modern, nemzetközi munkakörnyezet
- Kiváló fejlődési és karrierlehetőség
- Stabil és biztos vállalat
- Hosszútávú munkalehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2018.09.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre