Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségirányítási asszisztens

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

A SONEAS Kutató Kft. több, mint két évtizedes tapasztalattal rendelkezik a szerves kémiai kutatás-fejlesztés, vegyipari és gyógyszeripari gyártás területén. A kutatástól a teljes körű analitikai vizsgálatok elvégzéséig minden igényt ki tudunk elégíteni, ezzel Magyarországon egyedülálló szolgáltatásokat nyújtunk a vegyiparban. Magasan képzett, fiatalos csapatunk érdekes, változatos projekteken dolgozik, miközben folyamatos szakmai kihívásokkal néz szembe. Tudj meg rólunk többet a Link megjelenítése weboldalon, ahol adatkezelési tájékoztatónkat is megtalálod!

Ha szeretnél hozzájárulni vevőink elégedettségéhez, és szívesen dolgoznál egy fiatal csapat tagjaként, KÜLDD EL JELENTKEZÉSEDET MOST, mert

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI ASSZISZTENS

munkatársat keresünk mielőbbi munkakezdéssel!

Feladataid lesznek:

  • GMP és ISO9001 szabvány előírásainak megfelelő dokumentumkezelés
  • dokumentumok iktatása, nyilvántartása, kiadása
  • oktatások nyilvántartása
  • adatgyűjtés, adatrögzítés
  • általános adminisztratív/irodai feladatok ellátása

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • legalább középfokú képzettség (érettségi bizonyítvány)
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeret (Word, Excel)
  • legalább alapfokú gyakorlati angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás

A kiválasztásnál előnyt jelenthet számodra:

  • minőségirányítási területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl. mobilitási célú lakhatási támogatás)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes csapat
  • változatos feladatok

További információk:

Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Szerződés típusa: határozatlan idejű munkaszerződés
Munkaidő, munkarend: teljes munkaidő, egyműszakos tevékenység

Jelentkezéseket 2019. december 15-ig fogadunk!

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével tudsz az „QA” jelszó feltüntetésével.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni, de ha jártál nálunk meghallgatáson, biztosan kapsz visszajelzést is!

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Humán erőforrás
Oktatás / Képzés > Képzési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre