Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési gyakornok (14478)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: III. kerület

Hozzáadva: 2019.05.27.
Jelentkezési határidő: 2019.06.15.

Budapesti központunk fejlesztő részlegébe keresünk főiskolai/egyetemi hallgatót a minőségellenőrzési csoportba, az ARCHICAD funkcióinak végtesztelésére, legalább heti 20-25 órás, az órarenddel egyeztetett munkavégzésre.Fiatalos, összetartó csapatunk Téged vár, amennyiben:

Nappali tagozatos (építész)mérnök hallgató vagy

Felhasználói szintű ARCHICAD tudással rendelkezel

Képes vagy pontos, precíz munkavégzésre

Nyitott vagy az újdonságokra és a tesztelési ismeretek elsajátítására

Kiváló csapatjátékos vagy

Kommunikációs szintű angolnyelv tudásod vanElőnyt jelent, ha:

Ismersz egyéb, elterjedt CAD rendszereket (AutoCAD, Revit)

Van szoftvertesztelési területen szerzett tapasztalatod

Perl programozási nyelv iránt érzett olthatatlan vonzódás Amiért minket válassz:

Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Inspiráló munkakörnyezet

Helyek III. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.05.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Minőségellenőrzési asszisztens

Szakmunkásállások.hu

Gyógyszeripari nagyvállalathoz keresünk új munk...
X. kerület, Budapest, Pest

Minőségellenőrzési csoportvezető (Pécs)

Trenkwalder Kft

Referenciaelemzési protokollok tervezése, fejle...
Pécs

Mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet

“2001-ben átadott, digitalizált veresegyházi te...
Veresegyház