Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőrzési és könnyű fizikai munka - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 31 napja lejárt

Olyan munkát keresel, amit akár a barátaiddal együtt is végezhetsz suli mellett? Szívesen szert tennél egy kis zsebpénzre és betekintenél a munka világába?

Ha igen, várjuk jelentkezésedet minőségbiztosítással foglalkozó partnercégünkhöz!

Minőségellenőrzési és könnyű fizikai munka

Feladatok:

  • Kéziszerszámokat gyártó megbízó által kiadott belső teszteljárás szerinti, ún. "praxis teszt" végrehajtása.
  • Akkumulátoros szerszámok kipróbálása és használata.
  • 8 órás munkavégzés, félóránkénti szünettel az akkumulátor lemerülésekor.
  • A praxis teszt eredményeinek, tapasztalatának felhasználói szintű megfogalmazása dokumentált módon, három műszakos munkavégzésben.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos tanulmányok
  • Megfelelő fizikai állóképesség, a szerszámok emelése/ használata miatt
  • Pontosság, precíz, megbízható munkavégzés

Munkaidő:
Több műszakban, hétköznaponként:

  • 05:40-13:40
  • 13:40-21:40
  • 21:40-05:40

Heti óraszám:
24 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Miskolc

Fizetés:
Br. 1294 Ft/óra

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat > Betanított, fizikai, szakmunka
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.09.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre