Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Az SQS 2001 Kft. munkatársakat keres 3 műszakos munkarenddel szombathelyi telephelyre az alábbi pozícióban:

Főbb feladatok:

  • autóipari alkatrészek vizuális ellenőrzése
  • gyártási hibák kiszűrése, utómunkálása
  • operátori munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • általános iskolai végzettség;
  • monotóniatűrés;
  • pontosság;
  • jó kézügyesség.

Előnyt jelent:

  • minőség-ellenőrzésben szerzett gyakorlat
  • tapasztalat több műszakos munkarendben vagy gyári környezetben

Amit kínálunk:

  • azonnali munkakezdés sikeres felvételi eljárást követően
  • saját állományú alkalmazotti munkaviszony
  • stabil, hosszú távú munkavégzés
  • barátságos légkör
  • alapbéren felüli juttatások (bónusz, prémium)
  • közvetlen dolgozói buszjárat (Oszkó, Olaszfa, Pácsony, Vasvár, Rábahídvég, Balogunyom, Sorokpolány, Püspökmolnári, Vasszécseny, Rum, Kám, Alsóújlak településeken)

Munkavégzés helye:

9700 Szombathely

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el önéletrajzát elektronikusan, vagy keresse +3630/556-1997-es telefonszámon!

Helyek Vas
Szombathely
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Gyári munkás, Operátor
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre