Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • Budapest, Pest, III. kerület
  • A hirdetés 67 napja lejárt

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Műszaki rajzok, termékspecifikációk alapján a beérkezett áruk minőségének ellenőrzése szemrevételezéssel és mérőeszközök segítségével
  • Beérkező áruk minőségi átvétele, felszabadítása, koordinálása
  • Szállítmányt kísérő bizonylatok kezelése
  • Bejövő áru ellenőrzésről mérési jegyzőkönyvek kiállítása
  • Problémás esetek gyors kezelése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, reklamációkezelés
  • Válogatási és utómunkálati akciók lebonyolítása

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Középfokú szakképesítés (technikus, mérnökasszisztens)
  • Alapvető mérőeszközök ismerete
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Minőségbiztosítási alapeszközök ismerete (8D, RCA, stb.)
  • Jó kommunikációs képesség

Amit mi nyújtunk:

  • Világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • Innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

Miért jó a Mediso-nál dolgozni?

  • Folyamatos kihívások, lehetőség a fejlődésre
  • Csúcstechnológiával dolgozunk, a jövőt fejlesztjük
  • 200 dolgozóval nem vagyunk multi, családias a légkör
  • Több tudományterületet is megismerhetsz, képezheted magad
  • Az egészségügy jelentősége egyre csak nő, a tudásod nem évül el
  • Magyarországon dolgozhatsz egy nemzetközileg is ismert vállalatnál

Várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Budapest
Pest
III. kerület
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre