Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Human Centrum Kft.
Régió: Veresegyház

Hozzáadva: 2019.11.18.
Jelentkezési határidő: 2019.11.19.

A GE Power által legyártott világ színvonalú gépipari termékek és azok alkatrészeinek vizsgálatára várjuk új munkatársak jelentkezését. A belépő dolgozók személyes és szakmai fejlődését belső képzéssel segítik.

Feladatok:

  • A termeléshez szükséges minőségügyi dokumentáció kiadása, sorozatszámok meghatározása
  • A minőségügyi tervek karbantartása a termeléssel és minőségügyi mérnökökkel együttműködve
  • Beérkező áru ellenőrzés
  • Kitöltött minőségügyi dokumentáció ellenőrzése és lezárása
  • A javított darabok minőségének ellenőrzése
  • Selejtezési és minőségügyi hibás termékek anyagmozgatása a termelési területen található „mrb” tárolókba
  • Termékminőséggel kapcsolatos termelési auditok lebonyolítása

Elvárások:

  • Szakközépiskolai/szakmunkásképzői végzettség műszaki területen
  • Minimum 2-3 éves minőségellenőrzési területen szerzett vagy méréstechnikai tapasztalat
  • Középszintű számítástechnikai ismeret (MS Office alapismeret)
  • Dinamikus, jó kommunikációs készség, csapatszellem, rangsorolási készség, hatékony és gyors döntéshozatal
  • 3 műszakos munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés elszámolása
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Kedvezményes étkezési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • Műszaki szakközépiskolai érettségi, vagy technikum
  • Autocad ismerete
  • Angol nyelvtudás

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot, majd csatolja önéletrajzát. A megadott elérhetőségeken munkatársaink keresni fogják.

Helyek Veresegyház
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre