Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Veszprém

Hozzáadva: 2019.09.13.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.
Ügyfelünk speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó, francia tulajdonban lévő multinacionális vállalat.

Veszprémhez közeli termelő bázisuk évek óta folyamatosan növekvő gyártási kapacitással dolgozik, közel 50 fővel.

Jelenleg a minőségügyi csapatba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Végtermékek előre meghatározott program alapján történő (mintavételes) ellenőrzése, mérése és tesztek elvégzése,
  • Végtermékek teljes körű átvétele,
  • Minőségügyi vizsgálati dokumentumok vezetése,
  • Minőségügyi belső és külső auditokon aktív részvétel,
  • Mérőeszközök ellenőrzése, belső dokumentációinak naprakészen tartása,
  • Mintakannák előírás szerinti kezelése,
  • Selejtek, zárolások dokumentálása, naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Legalább 1 éves termelő környezetben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (levelezőprogram, excel),
  • Folyamatos 12 órás műszakrend vállalása,
  • Magas fokú precizitás, jó megfigyelő képesség,
  • Képesség a figyelem megosztására.

Előnyök:

  • Érettségi,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Minőségellenőri, vagy laboratóriumi tapasztalat,
  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv alapfokú ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett alapfizetés,
  • Teljesítmény és jelenléti bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Előmeneteli lehetőség,
  • Családias környezet várja az új munkatársakat.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye

Pozíció területei:

  • FIZIKAI MUNKA / SZAKMUNKA: Minőségellenőr
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Minőségbiztosítás/Minőségirányítás/Ellenőrzés

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam
  • Szakközépiskola

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre