Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • FUX Zrt.
  • Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • A hirdetés 13 napja lejárt

Fiatal, jó fizikumú férfi jelentkezését várjuk a Miskolci telephelyű FUX Zrt. minőségellenőrzési osztályának

munkakörébe.

Előnyt jelent anyagvizsgálati tapasztalat,  felhasználói szintű Microsoft Word, Excel használata.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Napi egyszeri meleg étkezés
  • Családias munkalégkör

Amit elvárunk:

  • Alapvető mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Eseti túlóra vállalás
Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre