Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Megbízónk, Európa egyik jól ismert autóipari gyártója, amely több száz főt foglalkoztató vállalattal rendelkezik Magyarországon, Budapest déli vonzáskörzetében. Jelenleg bővülő csapatukba keressük

munkatársakat.

Feladatok:

  • gyártott termékek gyártásközi- és végellenőrzése műszaki leírás alapján
  • feltárt hibák rögzítése
  • munkavégzés 2 műszakban

Evárás:

  • hidraulika szerelésben való jártasság
  • szakirányú végzettség: gépész, minőségbiztosítási, műszerész technikus vagy szakmunkás
  • alapfokú metrológia ismeretek
  • számítógépes ismeretek
  • agilis, megbízható személyiség

Amit nyújtunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • stabil, megbízható munkahely
  • versenyképes órabér + mozgóbér + 13. havi fizetés + éves jutalom + cafetéria
  • bejárási lehetőség vállalati busszal
  • albérlettámogatási lehetőség
Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Műszerész, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre