Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Évszázados múlttal rendelkező magyar elektronikai vállalat az ORION Elektronikai Kft.  ISO 9001, ISO TS 16949 és ISO 14001 minősítéssel rendelkező Budapesti telephelyére

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársat keres.

Az állás betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség műszaki szakon
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hibaelemzési gyakorlat
  • Dokumentáció kezelésben szerzett tapasztalat
  • Min. alapfokú angolnyelv-tudás

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Minőség-ellenőrzés, hibaelemzés, beszállítói reklamációkezelés
  • Dokumentáció kezelés

Amit kínálunk :

  • Budapesti telephely X. kerület
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető
  • Fiatalos csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, műszakilag képzett szakemberek jelentkezését várjuk!

Jelentkezni magyar és/vagy angol önéletrajz beküldésével lehet.

Posta cím: ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29/B, Fax 260 6520

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító, Termelési hivatalnok
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre