Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr

Starjobs Magyarország
Régió: Fót

Hozzáadva: 2019.11.14.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Beszerzéssel, készletgazdálkodással foglalkozó megbízó partnerünk fóti telephelyére keresünk

munkatársat

Elvárások:

·         Középfokú műszaki végzettség

·         Műszaki rajz és specifikációk olvasási ismerete és gyakorlata

·         2 éves munkatapasztalat az ipari vagy elosztási környezetben vagy azzal egyenértékű tapasztalat

·         Fémtermékek ellenőrzése terén szerzett tapasztalat

·         Tolómérő használatban szerzett gyakorlat

·         Alapfokú angol nyelvismeret

Feladatok:

·         Fémalkatrészek, kötőelemek, csavarok, elektromos termékek minőségellenőrzése: méretek, menetek, rétegvastagság ellenőrzése

·         Vizuális ellenőrzés

·         ISO 5817 szabvány (hegesztés elfogadására vonatkozó kritériumokról) alkalmazása napi szinten

·         Eltérések dokumentálása

·         ISO audit támogatása

·         Együttműködés a minőségbiztosítási mérnökökkel

Egyéb:

·         Munkavégzés helye: Fót, Ipari Park

·         Munkakezdés kiválasztás után azonnal

·         A munkába jutáshoz céges buszjárat igénybevétele lehetséges (indulás: Blaha Lujza tér, Újpest-Városközpont) vagy útiköltség térítés+Edenred kártya saját autó használata esetén

·         Munkaidő: heti 40 óra, H-P, 8:30-17:00

Versenyképes bérezés, cafeteria

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Helyek Fót
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre