www.cvonline.hu

MINŐSÉGELLENŐR

  • A hirdetés 601 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar elektronikai vállalat az ORION Elektronikai Kft.  ISO 9001, ISO TS 16949 és ISO 14001 minősítéssel rendelkező Budapesti telephelyére

munkatársat keres.

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Érettségi vagy szakközépiskolai végzettség műszaki szakon
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Hibaelemzési gyakorlat
  • Dokumentáció kezelésben szerzett tapasztalat
  • Min. alapfokú angolnyelv-tudás

Feladatok:

  • Minőség-ellenőrzés, hibaelemzés, beszállítói reklamációkezelés
  • Dokumentáció kezelés

Munkavégzés helye: Budapest, X. ker.
Jó kommunikációs készséggel rendelkező, műszakilag képzett szakemberek jelentkezését várjuk!
Jelentkezni magyar és/vagy angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2016.06.02.