Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr (XI. kerület)

  • Szakmunkásállások.hu
  • XI. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 60 napja lejárt

XI. kerületi telephellyel rendelkező céghez keresünk új munkatársakat

MINŐSÉGELLENŐR

munkakörre.

Feladatok:

  • Forgácsolt és lemez alkatrészek és szerelt részegységek méretellenőrzése
  • Bejövő áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • Mérőeszközök karbantartása, kezelése, nyilvántartása
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki (gépész/forgácsoló) végzettség
  • 1-2 éves mérésügyi tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Mérőeszköz-ismeret
  • 2 műszakos munkarend vállalása (Hétfőtől-Péntekig, 5:50-14:10; 13:50-22:10)
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Forgácsolási / lemezmegmunkálási tapasztalat

Munkaidő:  2 műszak (5:50-14:10 és 13:50-22:10)
(Túlóra jelentkezéses alapon)

Jelentkezés elektronikusan vagy telefonon lehetséges: 70/882 9500.

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre