Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.02.18.
Jelentkezési határidő: 2019.03.06.

Feladatok:

  • Rendszeres vizuális ellenőrzések elvégzése, szakító vizsgálatok, dimenzionális mérések, röntgen vizsgálatok elvégzése
  • Műszakkezdéskor/termékváltáskor gyártási folyamat indítása
  • Sorozatminták kezelésének és utasítás szerinti ellenőrzése
  • Késztermék/félkész termék zárolása esetleges hiba fellépése estén
  • Válogatások indítása alkatrészre/félkész; késztermékre
  • Heti termékauditok indítása a protokollnak megfelelően
  • Kieső termékek első szintű analizálása
  • Gyártósorról kieső termékek és alkatrészek erre dedikált programban való rögzítése
  • Selejt könyvelés előkészítése

Elvárások:

  • Érettségi, középfokú végzettség a munkakör szempontjából releváns területen
  • Sorozatgyártásban operátori munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • Folyamatos munkarend (8 órás műszak vagy 12 óra) vállalása!

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Havi prémium
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Étkezési támogatás
  • Útiköltség támogatás
  • Sportolási támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

Dinamikusan fejlődő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre