Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr (Székesfehérvár)

  • Trigo Quality Support Kft
  • Székesfehérvár, Fejér
  • A hirdetés 3 napja lejárt

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársakat keresünk

 a TRIGO Quality Support Kft. csapatába

Székesfehérvárra

Rólunk

A TRIGO neve az innováció és teljesítmény szinonimájává vált a hazai autóipari szektorban. Jelenleg közel 50 helyszínen több, mint 2500 partnerünknek nyújtunk komplex minőségügyi megoldásokat. Ehhez az állandó kihíváshoz keressük talpraesett, új ismeretekre nyitott, műszaki érdeklődésű kollégáinkat.

Feladatok

  • Autóipari alkatrészek átvizsgálása, tesztelése, mérése, elő- és utómunkálása.
  • Magas szintű minőségi munka, hatékonyan együttműködve a munkatársakkal.
  • A termékek és a felsorolt feladatok időről időre váltakoznak, ezzel is segítve a színes munkavégzést!

Elvárások

  • Műszaki érdeklődés.
  • Precizitás.
  • Több műszakos beosztás.
  • Munkájára és környezetére igényes, rendszerető.
  • Minőségügyi szemlélettel rendelkezel.
  • Csapatmunka.
  • Örömmel ismerkedsz olyan műszaki részletekkel, melyek fontos részét képezik az autóipari termékeknek és folyamatoknak!

Juttatások

  • Cafeteria (próbaidő után).
  • Havi mozgóbér (2. hónaptól).
  • Bejárási támogatás.
  • Élet- és balesetbiztosítás.
  • Kedvező bankszámla csomag.
  • Családi telefoncsomag.
  • Teljes körű rálátás az autóipar rejtelmeibe.
  • Sikeres együttműködés esetén szakmai előmeneteledet is támogatjuk!

Hogyan jelentkezz, és mi történik ezután?

Amennyiben jelentkezéseddel megtisztelsz minket, a folyamat következő részeként telefonon is felvesszük veled a kapcsolatot, és egy rövid online kérdőív kitöltésére is megkérünk. Ezután egy személyes találkozásra invitálunk. Kölcsönös szakmai szimpátia esetén örömmel látunk a csapatunkban!

Ha a fentiek felkeltették az érdeklődésed vagy kérdésed van hozzánk, jelentkezz!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre