Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségellenőr - Győr

Man at Work Kft.
Régió: Győr, Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.06.22.
Jelentkezési határidő: 2019.06.22.

Feladatok:

  • Az üzem területén történő gyártásközi és végellenőrzések végzése
  • A termékek minőségi jellemzőinek összevetése a vonatkozó szabványkövetelményekkel, előírásokkal
  • A nem megfelelő minőségű termékek, a hibák illetve a hibák keletkezési helyének felismerése, minőség-ellenőrzés dokumentálása

Elvárások:

  • Középfokú, gépipari szakmunkás/technikusi végzettség
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Termelő cégnél szerzett 2-4 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Középfokú számítástechnikai (MS Office) ismeretek
  • Mérési eljárások naprakész ismerete
  • Kiváló problémamegoldó képesség és együttműködő készség
  • Rendszeretet, precizitás, igényesség
  • Csapatjátékosság, dinamikusság, megbízhatóság

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszer (Oracle) ismerete
  • Főiskolai, műszaki végzettség
  • Aktív angol középfokú nyelvismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Biztos munkahely
  • Rendezett irodai, modern munkakörnyezet
  • Stabil vezetői csapat
  • Egyedi, emberi bánásmód
  • Szakmailag képzett mentorok
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes bérezés és cafeteria keret
  • Bejárás támogatás (törvényen felül)
  • Fizetési előleg

A munkavégzés helye:

Győr

A jelentkezés módja:

Részletekről érdeklődhet Csabai Zsuzsannánál a +3620 331 19 45-ös mobilszámon.

Helyek Győr
Győr-Moson-Sopron
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre