Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Minőségellenőr (folyamat- és végellenőrzés) - Székesfehérvár

Man at Work Kft.
Régió: Székesfehérvár, Fejér

Hozzáadva: 2019.12.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Minőségellenőr

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás/szakközépiskola)
  • Vizuális ellenőrzésben szerzett tapasztalat (lehetőleg nagyobb mechanikai darabok ellenőrzésében szerzett tapasztalat)
  • Autóipari minőségügyi elvárások ismerete
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Feladatok:

  • Folyamat- és végellenőrzés területeken a félkész-, illetve késztermékek minőségének ellenőrzése
  • A termelékenység, gazdaságosság és a minőség biztosítása, folyamatos javítása
  • A termékminőség magas színvonalú biztosítása
  • A termelési tervek teljesítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Családias munkahelyi légkör
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari gyártással foglalkozó székesfehérvári partnere megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

A részletekről érdeklődni a +36/20/278-5661-es telefonszámon lehet Kubóné Hegyi Renátánál!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre