www.cvonline.hu

Minőségellenőr és koordinátor

  • A hirdetés 978 napja lejárt
Szépségipari termékeket forgalmazó multinacionális partnercégünkhöz keresünk munkatársat Minőségellenőr és koordinátor pozícióba.

Feladatok:
  • Riportok készítése
  • A hatékonyság minőség fokozása érdekében javaslatok készítése,
  • Elsődleges kapcsolattartóként a minőséggel kapcsolatos észrevételek, panaszok kezelése,
  • Bejelentések, sérülések, hibák nyomon követése és felderítése,
  • Minőséggel kapcsolatos fejlesztések, megoldási javaslatok megtétele,
  • Ad-hock feladatok elvégzése kapott utasítások alapján,
  • Kiszedő sor hatékony működésének biztosítása,
  • Minőségellenőrök munkájának értékelése, KPI-ok kidolgozása,
  • Order Cut time-ok betartása betartatása,
  • Időadatok pontosságának és naprakész rendelkezésre állásának ellenőrzése.
Elvárások:
  • Felső vagy középfokú végzettség,
  • Kiemelkedő Excel tudás,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Legalább 1 év multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • Jó szervező és kommunikációs képesség,
  • Rendszerben való gondolkodás, globális gondolkodásmód,
  • Határozottság,
  • Feladat és eredményorientált személyiség,
  • Priorizálási készség,
  • Önálló munkavégzésre is alkalmas, egyben csapatjátékos alkat.
Amit kínálunk:
  • versenyképes juttatási csomag,
  • hosszú távú munkavégzés,
  • professzionális szakmai háttér,
  • fejlődési lehetőségek.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Kapcsolat:
Referencia kód: OMI-002
Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.
Helyek Üllő
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.01.24.