www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Vezető

  • A hirdetés 94 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • Minőségbiztosítás és ellenőrzés területén dolgozó kollégák munkájának irányítása
  • Feladata a cég minőségirányítási rendszerének teljes körű működtetése, felügyelete, minőségügyi kézikönyv kezelése, rendszeres felülvizsgálata, aktualizálása
  • A vevői minőségi elvárások képviselete a gyártás felé. Folyamat- és termékauditok végrehajtása, dokumentálása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, gyártás támogatása beszállítói reklamációk esetén
  • Minőségfejlesztési cselekvési tervek kidolgozása és végrehajtásuk koordinálása az üzemekben
  • Szállítói minősítési rendszer és fejlesztési tervek kidolgozása (hibaelemzések, selejtértékek csökkentése) és a végrehajtásuk koordinálása
  • A vevői visszajelzések alapján 8D riportok előállítása, a meghatározott intézkedések megvalósításának nyomon követése
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Minőségügyi mutatók, költségek kezelése, akciótervek figyelemmel kísérése
  • A vevői elégedettség folyamatos mérése, elemzése, a vevői elégedettség növelésére tett intézkedések kidolgozása és megvalósulásának ellenőrzése
  • Gondoskodik dolgozók felkészültségének és tudatosságának felméréséről, fenntartásáról és fejlesztéséről

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség és releváns szakmai tapasztalat vagy fémipar / felületkezelés területén szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • 3 év hasonló környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • Minőségbiztosítási technikák és szabványok gyakorlati ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek
  • Dinamikus, magabiztos személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó elemző és döntési képesség
  • Pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Inspiráló feladatok hazai kisvállalati környezetben, nagyfokú önállóságot megkívánó felelősségi kör
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.

Bővebb információ: Link megjelenítése, Kérdés esetén keresd HR csapatunkat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk szakmai önéletrajzod.

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2017.10.20.