Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási Vezető (Quality Manager)

HAYS Hungary Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

IATF - VDA 6.3 - ISO 9001 - PPAP

Az Ön új feladatai a pozíciójában

  • A cég elektronikai termékével kapcsolatos minőségügyi feladatok globális felügyelete
  • Az üzletág minőségügyi stratégiájának kialakítása és megvalósítása
  • Vevői reklacmációs jelentések szakmai felügyelete
  • Támogató szerep betöltése a PPAP és egyéb minőségügyi folyamatokban
  • Szükség esetén beavatkozás a vevői reklamációk megoldása érdekében

Mire számíthat partnerünktől

  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Utazás lehetősége
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Mire van szüksége a sikeres pályázathoz

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök / fizikus előnyt jelent)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minőségügyi és elektronikai területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Nemzetközi csapat koordinálásában szerzett tapasztalat

Mit kell tennie most

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített angol/német önéletrajzát.

Helyek Vas
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre