www.cvonline.hu

Minőségbiztosítási vezető - Győr (Referenciaszám: HM-2279)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2018.06.23.
Jelentkezési határidő: 2018.02.01.
Hirdetés azonosító: 1340713

Feladatok:

  • A minőségirányítási csoport vezetése, szakmai támogatása
  • Vevői, illetve tanúsító auditokon cégképviselet, és az ezekre történő felkészülés megszervezése, irányítása
  • Belső auditok lebonyolítása, értékelése, javító intézkedések megtétele
  • Folyamatfejlesztési, minőségjavító, helyesbítő/megelőző javaslatok, intézkedések megtétele
  • Vonatkozó szabványváltozások lekövetése, bevezetése
  • MIR kézikönyv, munkautasítások karbantartása, optimalizálása
  • Vállalati célok alapján minőségtervek elkészítése
  • Mérőszobai laborvizsgálatok irányítása
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi szabványok és technikák elméleti és gyakorlati ismerete (8D, FMEA, SPC, ISO 9001 és 14001)
  • Minőségirányítás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői gyakorlat
  • Stabil angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló kommunikációs készség, jó konfliktuskezelési képesség
  • Stratégiai gondolkodásmód, precizitás, dinamikusság, motiváltság, önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség

Előnyök:

  • Német nyelv ismerete
  • Tapasztalat egyedi gyártásban
  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés és vonzó cafeteria keret, melyet a béren kívüli juttatások számos elemére lehet fordítani (pl. SZÉP kártya, Erzsébet kártya, Ajándék kártya, lakáscélú hiteltámogatás, albérlet támogatás, készpénz, iskolakezdési támogatás, önkéntes nyugdíjpénztár)
  • Bejárás támogatás
  • Törzsgárda juttatás, karácsonyi jutalom
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Sportolási és kulturális bérletek

Munkavégzés helye:

Győr, Győr-Moson-Sopron megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1967-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Mérnök / Műszaki, Minőségbiztosítási mérnök, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Régió Győr
Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Iratkozzon fel állásértesítőre