Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.05.21.
Jelentkezési határidő: 2019.05.24.

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező élelmiszeripari gyártóvállalat, amely a hazai és nemzetközi piacokon egyaránt stabil és meghatározó pozícióval rendelkezik. A közelmúltban megvalósított kapacitásbővítés és az új, továbbfeldolgozott termékek hozzájárulnak a vállalat vezető piaci pozíciójának megerősítéséhez a hazai piacon, emellett megalapozzák az export további növelését is. A növekvő termelési célkitűzések sikeres teljesítése és a vevőköri elégedettség megtartása érdekében megbízónk fejleszti szervezetét. Ennek keretében a minőségbiztosítási csapat élére új munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A minőségbiztosítási szervezet vezetése (minőségbiztosítási mérnökök, minőségellenőrök)
  • A kiépített minőségirányítási rendszerek (ISO, IFS, HACCP) ellenőrzése, karbantartása, fejlesztése, a rendszer előírásainak betartatása.
  • A minőségirányítási rendszerek és a bevezetett vevők által előírt szabványok (BRC, Global GAP) szerinti működés évenkénti megerősítő tanúsítására való felkészülés koordinálása, belső auditok szervezése, lefolytatása
  • Vevői auditokra történő felkészülés koordinálása, a részvétel a vevői auditokon
  • Aktív részvétel új termékek fejlesztésében, bevezetésében, a minőségbiztosítási folyamatok kialakítása, dokumentálása
  • Aktív részvétel új termelővonalak kialakításában, a minőségi elvárások meghatározása, a megfelelő minőségbiztosítási folyamatok kialakítása, működtetése.
  • Reklamációk kivizsgálása, kezelése, javító intézkedések kidolgozása, bevezetése, a dolgozók megfelelő oktatásának irányítása
  • A beszállítók jóváhagyása, nem-megfelelőségek feltárása, hibák visszaellenőrzése
  • A minőség ellenőrzési tevékenység felügyelete, irányítása, a minőségi problémák feltárásának koordinálása.
  • Az érintett üzemek higiéniájának ellenőrzése, fenntartása.
  • A gyártási és minőségbiztosítási folyamatok optimalizálása, selejtcsökkentés, minőségköltségek csökkentése
  • Minőségügyi dokumentumok, gyártmánylapok kidolgozása, karbantartása
  • Közreműködés a gyártást és minőséget érintő KPI-ok meghatározásában és azok nyomonkövetése.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal és a szakhatóságokkal
  • A dolgozók rendszeres oktatásának szervezése és működtetése
  • A minőségirányítási rendszert érintő jogszabályok változásainak figyelemmel kísérése, a menedzsment és a dolgozók tájékoztatása
  • Éves belső auditterv kialakítása

Elvárások

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettség (élelmiszeripari mérnök BSc), élelmiszer biztonsági- és minőség mérnök MSc diploma előny
  • Stabil angol nyelvtudás
  • Legalább 5 év élelmiszeripari minőségbiztosítás területén szerzett tapasztalat
  • Vezetési tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás, kiváló probléma felismerő és megoldó készség, önálló munkavégzés és döntéshozatal képessége, kiváló kommunikációs képesség
  • Jó együttműködési és vezetői képességek

Amit megbízónk nyújt

  • Vonzó javadalmazási csomag, versenyképes alapfizetés
  • Kiemelkedő teljesítmény prémium
  • Céges autó magán használatra is
  • Stabil vállalati háttér, innovatív vállalati légkör
  • Dinamikus növekedési pálya, biztos, növekvő piac

A munkavégzés helye

Észak-Alföld

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (ÉLELMISZERIPAR), Észak-Alföld

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.05.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre